Vážení zákazníci. Do Vánoc vybavíme pouze objednávky přijaté do 13.12.2019 do 10.00 hod a to pouze se zbožím, který bude skladem. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

GENII CREATION

GENII CREATION

Značka Genii Creation vznikla v roce 2007 jako globální marketingová a obchodní dceřiná společnost firmy Orda Korea, která je lídrem v edukačním sektoru v Koreji. Orda Korea vznikla v roce 1992 a její hlavní filozofií je: "láska a kreativita". Společnost se snaží dosáhnout vysoké cíle v edukaci dětí prostřednictvím neustálého vývoje a představení inovativních edukačních nástrojů, programů a produktů splňujících edukační standardy mladých lidí.

Klíčovým celosvětovým produktem společnosti jsou magnetické bloky, které jsou patentovány v 44 zemích světa. Hlavní výhodou jsou magnety, které jsou vloženy do dřevěných bloků, čímž se jednotlivé bloky k sobě přitáhnou a tím je možné vytvářet různé tvary, objekty a stavby. Tento patentovaný výrobek je výbornou výchovnou i vzdělávací pomůckou, nástrojem designérů ale i terapeutickou pomůckou.