WOODY

WOODY

Historie značky WOODY sahá a čerpá z dlouhé tradice a historie tradiční české výroby a českého umu, prodávaného z generace na generaci po celá staletí. Tato tradice a pokrokové technické řešení řadilo předrevoluční Českou republiku k nejvýznamnějším evropským producentům dřevěných hraček.
WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu - rozvoj motorických schopností, rozvoj pedagogické a psychické stránky vývoje.
Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina našich hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.
WOODY kolekce k dnešnímu dni obsahuje 550 aktivních výrobků a řadí se svou rozsáhlou nabídkou dřevěných hraček, dekorací a dárkových předmětů k nejširší nabídce v Evropě. Od roku 1999 se aktivně účastní mezinárodních výstav hraček v Praze, Norimberku a od roku 2005 je také pravidelným vystavovatelem hraček v Hongkongu.

Počet na stránce:
24
Typ zobrazení:
Kód: WY90563
[Propojovací koleje]
Výprodej
Kód: WY90562
[Rovné koleje dlouhé]
Výprodej
Kód: WY90579
[Výhybka T]
Výprodej
Strana: 1 2